O projekte

O projekte LipKy

Drevenice LipKy vznikli prepojením slovenskej tradície s modernými technológiami súčasnej doby. Vďaka tejto kombinácii a jedinečnej polohe priamo na hranici Národného parku Nízke Tatry získava klient tri v jednom –komfort v lone panenskej prírody s unikátnym výhľadom.

Projekt Lipky je  situovaný v katastri obce Liptovské Kľačany. Jeho názov v sebe skrýva dve myšlienky – skratku mena dediny, na okraji ktorej sa drevenice nachádzajú, a ideu vysadiť okolie dreveníc lipkami. Obec sa rozprestiera v juhozápadnej časti liptovskej kotliny.

K atraktivite polohy prispieva aj jednoduchá dostupnosť. Diaľnica D1 je vzdialená iba 10 minút jazdy autom. Centrá regiónu Liptovský Mikuláš či Ružomberok sú vzdialené do 20 min.

Výstavba a predaj 13 dreveníc

Zvonka si stavba zachováva charakter dreveníc, ktoré odzrkadľujú typickú liptovskú architektúru. Každá  stavba využíva modernú sendvičovú technológiu a kombináciu  pôvodných a moderných materiálov, čím sa dosiahol tradičný vzhľad v kombinácii s vysokými úžitkovými vlastnosťami. Interiér je riešený nápadito, ponúkajúc komfort 3. tisícročia. Veľkoplošné okná orientované na severo-západ ponúkajú výhľad na panorámu Západných Tatier s dominanciou Kriváňu. Z podkrovia je vidieť vodnú plochu Liptovskej Mary.
Drevenice sú určené na predaj konečnému zákazníkovi. 

„Drevenice LipKy vznikli prepojením slovenskej tradície s modernými technológiami súčasnej doby.“

© Copyright 2019 LipKy, s.r.o. Všetky práva vyhradené